![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Gravyr 11654026
*
nr 1165 4026
Gravyr
Frankrike, motivet: 16x19,5
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.100 kr
Sista tid för bud online:
måndag 26 februari 2018
kl 20:26:34
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/2 14:31:29
1
800 kr
26/2 20:06:50
2
800 kr
26/2 20:06:50
1
800 kr (Budbetjänt)
26/2 20:07:17
2
900 kr
26/2 20:08:34
1
1.000 kr
26/2 20:21:34
3
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:32
-
6179 Parti grafik
modell äldre, oramade lösa blad, Kopparstick, lito..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:21
*
Gravyr
Läs om budbetjänten
nr 1165 4026
Gravyr
Frankrike, motivet: 16x19,5
Utrop: | 1.000 kr |
---|---|
Såld: | 1.100 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 26 februari 2018 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
22/2 14:31:29 | 1 | 800 kr |
26/2 20:06:50 | 2 | 800 kr |
26/2 20:06:50 | 1 | 800 kr (Budbetjänt) |
26/2 20:07:17 | 2 | 900 kr |
26/2 20:08:34 | 1 | 1.000 kr |
26/2 20:21:34 | 3 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
![bakg](/images/module/fadebakg.jpg)
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: etsningar europa frankrike fransk franska franskt grafik gravyr
-
6203 Linoliumgravyrer
3 st. Signerad Bocca Rossa, EA-upplaga (Épreuve d’..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 19:32 -
6179 Parti grafik
modell äldre, oramade lösa blad, Kopparstick, lito..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
1 juli kl 20:21